Martin Petráš
© Martin Petráš, Sokolovská 1135/5, 708 00 Ostrava Poruba | Email: info@keycom.cz | BOZP, První pomoc, PO, Reklamní služby |
Výroba reklamních propisek a pravítek ...

Výroba reklamních propisek a pravítek s potiskem

Vyrábím a dodávám reklamní plastové i kovové propisky s potiskem. V nabídce více než 200ks propisek v různých barevných provedeních. Pravítka dodáváme ve dvou základních provedeních / délkách: 15 a 30cm. Lze odebrat s potiskem i bez potisku. Potisky realizuji tampontiskem nebo laserovým gravírováním. Tampontisk: k potisku dochází přenosem barvy z tiskové formy na potiskovaný předmět za pomocí silikonového tamponu. Tisková forma je destička různých rozměrů, dle typu stroje. Silikonový tampon je strojem přitlačen na vyhloubenou desku, čímž na něm ulpí barva z vyhloubených částí a poté je přitlačen na potiskovaný předmět, na který barvu přenese. Laserové gravírování: speciální technologie, která využívá laserového paprsku pro gravírování reklamních předmětů z různých materiálů. Při popisu předmětů touto technologií dochází k odpaření svrchní části materiálu.
KeyCom.cz
Kovové propisky Plastové propisky Pravítko 15cm s oboustranným motivem Pravítko 30cm s oboustranným motivem Mobil

Informace na mobilu: 604 672 106

Komplexní služby pro firmy, podnikatele i soukromé osoby. Bezpečnost a ochrana zdraví při práci, školení první pomoci. Bezpečnostní značení, osobní ochranné pracovní pomůcky.
Mob.: 604 672 106