Martin Petráš
© Martin Petráš, Sokolovská 1135/5, 708 00 Ostrava Poruba | Email: info@keycom.cz | BOZP, První pomoc, PO, Reklamní služby |

Webové stránky

Tvorba internetových stránek, zajištění

domény, hostingu a souvisejících služeb

Pro firmy, instituce, neziskové organizace či soukromé osoby, nabízím komplexní řešení v oblasti nejen tvorby a údržby, ale také správy, optimalizace SEO a aktualizace webových stránek. Zajistím vhodnou doménu i webhosting. Dejte o sobě vědět na internetu! Není na co čekat, protože konkurence taky nečeká. Vaše internetové stránky postavím na míru. Digitálně nafotím výrobky, provozovnu a fotografie optimalizuji pro web. To je jen malý výčet služeb na úvod.

Komunikace a rychlost

Nejste spokojeni se svými stránkami, které teď máte? Jsou problémy s administrací či aktualizacemi webu? Nebo jste snad ještě nedali o sobě vědět prostřednictvím internetu a žádné stránky nemáte? Nabízím Vám své mnohaleté zkušenosti s výrobou a správou webových prezentací a to za více než příznivé ceny. Jakékoliv změny či aktualizace Vám provedu nejpozději do dalšího pracovního dne. Stačí jen zavolat či poslat email. Buďte tam, kde se pohybují tisíce potenciálních zákazníků denně.

Chci webové stránky. Jak postupovat?

S klientem (nebo jeho odpovědným pracovníkem) si domluvím termín pro úvodní konzultaci. Účelem úvodní konzultace je upřesnění Vašich požadavků. Vysvětlím, co je potřeba k vytvoření kvalitního webu, poradím, jak připravit podklady (případně zajistím vytvoření textového obsahu, fotografie, návrh loga). Dělám weby na klíč a zajistím vše za Vás. Konkrétně objednávku domény, webhostingu, dále administraci, nafocení výrobků, textové popisy, vytvořím logo, nahraji na server atd.. Na základě smluvní dohody (servisní smlouvy) zajistím aktualizace i SEO optimalizace webových stránek. To je například přidání textu, fotografií, akcí, slev či přidání nového zboží nebo pobočky. Stránky tak budou stále aktuální pro Vaše zákazníky a snadno indexovatelné pro vyhledávače a roboty. Vše dojednáme na osobní schůzce.
KeyCom webové stránky
Návrhy a realizace webovek...
Email Mobil
KeyCom.cz

Napište na email:

info@keycom.cz

Volejte na mobil:

604 672 106

Certifikáty a osvědčení:

Certifikát Začínáme publikovat na internetu Certifikát Základy pro svět prezentací Certifikát Google Certifikát Sklik Certifikát CSS Certifikát Linux
Komplexní služby pro firmy, podnikatele i soukromé osoby. Bezpečnost a ochrana zdraví při práci, školení první pomoci. Bezpečnostní značení, osobní ochranné pracovní pomůcky.
Mob.: 604 672 106