Martin Petráš
© Martin Petráš, Sokolovská 1135/5, 708 00 Ostrava Poruba | Email: info@keycom.cz | BOZP, První pomoc, PO, Reklamní služby |

Reklamní placky / butony a přívěsky

Vyrábím a dodávám krásné kovové a plastové placky s barevným logem. V nabídce atypické placky například s otvírákem na pivo/limo, přívěskem, zrcátkem, klipem a magnetem. Prodávám od 10ks, přičemž lze průměry a provedení placek libovolně kombinovat.

Placky o průměru 37 mm:

Placky o průměru motivu 37mm dodávám ve čtyřech provedeních:

1. placky v provedení spínací špendlík (vhodné na textil, trika, závěsy atd.) Na přední straně je umístěn motiv o průměru 37 mm a na zadní straně je spínací špendlík, který slouží k uchycení butonu (odznaku, placky). Cena závisí na počtu kusů a pohybuje se od 19,-Kč / kus a s vyšším počtem kusů cena klesá. 2. placky v provedení magnet (vhodné na lednici, zárubně, nádrže motorek atd.) Vpředu je motiv o průměru 37 mm a na straně zadní je integrovaný magnet, pomocí kterého se buton (placka) dá připevnit na jakýkoliv kovový povrch. Cena závisí na počtu kusů a pohybuje se od 23,-Kč / kus. S vyšším počtem odebraných kusů cena klesá.. 3. placky v provedení přívěsek (vhodná reklama na klíče, poutka, batohy a zipy). Přední strana má kulatý motiv o průměru 37mm a zadní strana má řetízek na uchycení přívěsku např. ke klíčům. Cena závisí na počtu kusů a pohybuje se od 24,-Kč / kus. S vyšším počtem odebraných kusů cena klesá. 4. placky v provedení PIN (vhodné jako jmenovky, označení osob, cenovky, loga atd.) Přední strana má kulatý motiv 37mm a zadní strana má bezpečnostní PIN sloužící k uchycení placky k oděvu. Cena závisí na počtu kusů a pohybuje se 24,-Kč / kus. S vyšším počtem odebraných kusů cena klesá.

Placky o průměru 44 mm:

Placky o průměru motivu 44mm dodávám v deseti provedeních:

1. placky v provedení spínací špendlík (vhodné na textil, trika, závěsy) Na přední straně je umístěn motiv o průměru 44 mm a na zadní straně je spínací špendlík, který slouží k uchycení butonu (odznaku, placky). Cena závisí na počtu kusů a pohybuje se od 20,-Kč / kus. S vyšším počtem odebraných kusů cena klesá. 2. placky v provedení magnet (na lednice, zárubně, nádrže motorek atd.) Vpředu je motiv o průměru 44 mm a na straně zadní je integrovaný magnet, pomocí kterého se buton (placka) dá připevnit na jakýkoliv kovový povrch. Cena závisí na počtu kusů a pohybuje se od 22,-Kč / ku. S vyšším počtem odebraných kusů cena klesá.. 3. placky v provedení zrcátko (pro kadeřnice, kosmetičky, salony, drogerie a další) Vpředu je motiv o průměru 44 mm a vzadu je kosmetické zrcátko. Cena závisí na počtu kusů a pohybuje se od 24,-Kč / kus. S vyšším počtem odebraných kusů cena klesá. 4. placky v provedení klip/magnet (využijete na poznámky, lístky, vzkazy, cenovky) Vpředu je motiv o průměru 44 mm a na straně zadní je integrovaný magnet, pomocí kterého se buton (placka) dá připevnit na jakýkoliv kovový povrch. Placky je rozeviratelná a umožňuje vložení vzkazu / lístečku. Cena závisí na počtu kusů a pohybuje se od 24,-Kč / kus a s odebranými kusy klesá. 5. placky v provedení klip na kapsu (možno zavěsit na textil bez propichování) Vpředu je motiv o průměru 44 mm a na straně zadní je plastový klip pro uchycení na textil bez propichování. Cena závisí na počtu kusů a pohybuje se od 22,-Kč / kus. S vyšším počtem odebraných kusů cena klesá. 6. placky v provedení spínací špendlík/LED blikač (využijete na propagaci se světelným efektem) Vpředu je motiv o průměru 44 mm a LED dioda. Na straně zadní je spínací špendlík a zapínací tlačítko, které aktivuje blikací LED diobu. Cena závisí na počtu kusů a pohybuje se od 39,-Kč / kus a s odebranými kusy klesá. 7. placky v provedení PIN (vhodné jako jmenovky, označení osob, cenovky, loga atd.) Vpředu je motiv o průměru 44 mm a na zadní straně bezpečnostní PIN. Cena závisí na počtu kusů a pohybuje se od 24,-Kč / kus. Čím více odeberete kusů, tím je cena menší. 8. placky v provedení postavička/přívěsek (s ohebnýma rukama i nohama, vhodné pro děti) Vpředu je motiv o průměru 44 mm a postavička má ohebné ruce i nohy. Lze zavěsit na poutko, batoh nebo klíče. Cena závisí na počtu kusů a pohybuje se od 30,-Kč / kus. S vyšším počtem odebraných kusů cena klesá. 9. placky v provedení přívěsek (vhodné označení klíčů pro penziony, hotely, bazary) Vpředu je motiv o průměru 44 mm a na straně zadní je integrovaný úchyt s kovovým očkem. Cena závisí na počtu kusů a pohybuje se od 22,-Kč / kus. S vyšším počtem odebraných kusů cena klesá. 10. placky v provedení přívěsek/otvírák (vhodné označení klíčů pro penziony, hotely, bazary) Vpředu je motiv o průměru 44 mm a na straně zadní je integrovaný úchyt s kovovým očkem. Cena závisí na počtu kusů a pohybuje se od 22,-Kč / kus. S vyšším počtem odebraných kusů cena klesá.

Placky o průměru 58 mm:

Placky o průměru motivu 58mm dodávám v sedmi provedeních:

1. placky v provedení spínací špendlík (vhodné na textil, trika, závěsy) Na přední straně je umístěn motiv o průměru 58 mm a na zadní straně je spínací špendlík, který slouží k uchycení butonu (odznaku, placky). Cena závisí na počtu kusů a pohybuje se od 20,-Kč / kus. S vyšším počtem odebraných kusů cena klesá. 2. placky v provedení otvírák/magnet (určeno pro restaurace, hotely, výrobce nápojů, spolky atd.) Vpředu je motiv o průměru 58 mm a na straně zadní je integrovaný magnet, pomocí kterého se buton (placka) dá připevnit na jakýkoliv kovový povrch. Vzadu je též otvírák na kovové zátky pivo /limo. Cena závisí na počtu kusů a pohybuje se od 23,-Kč / kus. 3. placky v provedení klip/magnet (využijete na poznámky, lístky, vzkazy, cenovky) Vpředu je motiv o průměru 58 mm a na straně zadní je integrovaný magnet, pomocí kterého se buton (placka) dá připevnit na jakýkoliv kovový povrch. Placky je rozeviratelná a umožňuje vložení vzkazu / lístečku s poznámkou. Cena závisí na počtu kusů a pohybuje se od 24,-Kč / kus. 4. placky v provedení zrcátko (pro kadeřnice, kosmetičky, ordinace, drogerie a další) Vpředu je motiv o průměru 58 mm a na straně zadní je kosmetické zrcátko. Cena závisí na počtu kusů a pohybuje se od 24,-Kč / kus. 5. placky v provedení otvírák/přívěsek (vhodné pro restaurace, bary, pivovary a diskotéky) Vpředu je motiv o průměru 58 mm a na straně zadní otvírák na kovové zátky pivo / limo. Buton (placka) se dá připevnit na klíče, zipsy nebo poutka. Cena závisí na počtu kusů a pohybuje se od 24,-Kč / kus. S vyšším počtem odebraných kusů cena klesá. 6. placky v provedení magnet (na lednice, zárubně, kovové tabule, rozvaděče atd.) Vpředu je motiv o průměru 58 mm a na straně zadní je integrovaný magnet, pomocí kterého se buton (placka) dá připevnit na jakýkoliv kovový povrch. Cena závisí na počtu kusů a pohybuje se od 22,-Kč / kus. S vyšším počtem odebraných kusů cena klesá. 7. placky v provedení zrcátko/přívěsek (vhodné pro restaurace, bary, pivovary a diskotéky) Vpředu je motiv o průměru 58 mm a na straně zadní kosmetické zrcátko. Buton (placka) se dá připevnit na klíče, zipsy nebo poutka. Cena závisí na počtu kusů a pohybuje se od 24,-Kč / kus. S vyšším počtem odebraných kusů cena klesá.
KeyCom.cz
Nabídka kovových a plastových placek...
Email Mobil

Objednávejte na emailu:

info@keycom.cz

Informace na mobilu:

604 672 106
Placky s potiskem průměr 37mm Placky s potiskem průměr 44mm Placky s potiskem průměr 58mm
Komplexní služby pro firmy, podnikatele i soukromé osoby. Bezpečnost a ochrana zdraví při práci, školení první pomoci. Bezpečnostní značení, osobní ochranné pracovní pomůcky.
Mob.: 604 672 106