Martin Petráš
© Martin Petráš, Sokolovská 1135/5, 708 00 Ostrava Poruba | Email: info@keycom.cz | BOZP, První pomoc, PO, Reklamní služby |

Reklamní produkty a služby

Razítka

Dodáváme   textová,   datová,   číslovací   a   datumová   razítka   v   klasickém   nebo   kapesním provedení.   Nově   nabízíme   také   razítka   v   propisce   a   antibakteriální   razítka   pro   ordinace či   nemocniční   zařízení.   Možno   zakoupit   pouze   samostatné   razítko   bez   gumového   štočku (otisku) nebo kompletní hotové razítko (návrh grafiky na štoček je zdarma). V    prodeji    máme    veškeré    příslušenství    k    razítkům,    tzn.:    razítkové    barvy,    podušky, neviditelné razítkové barvy, stojánky, speciální barvy na textil a podušky pro otisky prstů.

Klíčenky a přívěsky

Vyrábíme   klíčenky   s   barevným   logem   a   mincí   do   nákupního   vozíku.   Právě   kovová   mince nebo   plastový   žeton   dělá   z   klíčenek   praktický   reklamní   předmět,   který   budou   zákazníci rádí   používat   a   mít   Vaši   reklamu   stále   na   očích.   Více   informací   naleznete   v   menu, záložka Reklama. Hlavní    výhodou    nákupu    u    nás    je    fakt,    že    klíčenky    sami    vyrábíme    a    jsme    schopni realizovat   i   velmi   malé   zakázky   (od   pěti   kusů),   přičemž   každá   klíčenka   může   nést   jiný motiv   /   logo   a   to   bez   příplatku!   To   je   výhodné   zejména   pro   hotely,   penziony,   ale   i   pro firmy, jenž potřebují klíčenky pro svůj vozový park, technické zázemí nebo techniku.

Placky a butony

Sami   vyrábíme   široký   sortiment   placek   a   butonů    o   čtyřech   průměrech   (37mm,   44mm, 56mm a 58mm). Realizace zakázek je velmi rychlá, placky máme trvale skladem. Výhodou   spolupráce   s   námi   je   nejen   rychlost,   ale   i   netypická   provedení   placek.   Kromě klasického   provedení   spínací   špendlík,   nabízíme   i   otvírák   s   magnetem   nebo   přívěsek   s otvírákem   dále   klip   s   magnetem,   zrcátko   nebo   placku   o   průměru   56mm,   která   jako   jediná na trhu má výměnný motiv (a zároveň slouží jako stojánek). Sortiment stále rozšiřujeme.

Propisky a pravítka

Nabízíme   plastové   i   kovové   reklamní   propisky   a   pravítka.    Pokud   hledáte   profesionální řešení,   jak   propagovat   svou   firmu   pomocí   praktických   reklamních   a   dárkových   propisek, tužek   nebo   pravítek,   jste   na   správném   místě.   Nabízíme   široký   sortiment   propisek   s tamponovým nebo laserovým potiskem. Se vzorníky propisek přijedeme až k Vám! K   dodání   propisky   se   šňůrkou,   razítkem,   integrovanou   šuplerou,   prosvětlené   nebo   se stylusem   na   dotykové   displeje.   Propisky   a   pravítka   dodáváme   i   bez   potisku   pro   reklamní agentury a tiskárny.

Hrnky a sklenice

Dodáváme   krásné   porcelánové   hrnky   a   sklenice   s   možností   rotačního,   sublimačního   či tamponového potisku, případně pískování. Vhodné   pro   restaurace,   hotely,   bary   případně   i   firmy,   úřady   a   neziskové   organizace jakožto   krásné   a   decentní   označení   Vaší   organizace.   Výborné   jako   reklamní   dárek   a pozornost   pro   stálé   zákazníky.   Praktické,   luxusní,   neotřelé   a   krásné   zároveň.   Dodáváme i bez potisku. Možnost doobjednání papírových dárkových krabiček na hrníčky.

Magnetky a magnetické fólie

Vyrábíme    klasické    fóliové    magnetky    i    plastové    magnetky    na    lednice    či    jiné    kovové zařízení.   Dodáváme   magnetické   reklamní   fólie   pro   firemní   vozy,   taxislužby,   dodávky nebo autobusy. Zajisťujeme zaměření, návrh grafiky a potisk včetně realizace. Dalšími   artikly   jsou   speciální   reklamní   magnetky   s   možností   vložení   papírku   /   poznámky nebo   magnetky   s   otvírákem   na   pivo   /   limo.   Tyto   realizujeme   vlastními   stroji   a   jsme schopni zakázku realizovat ve velice krátkém čase a různých provedeních / typech.

Řezaná reklama, polepy, Roll Up a nažehlovací fólie

Vyrábíme    řezanou    reklamu    pro    reklamní    značení    automobilů,    výloh,    orientačních systémů. V nabídce také speciální fólie pro systémy Roll Up a nažehlovací fólie na textil. Zajistíme    zaměření    reklamy,    grafický    návrh,    výřez    na    plotru    a    nalepení    reklamy. Samozřejmostí    je    aplikace    na    textil,    reklamní    tabule,    Roll    Upy,    výlohy.    Prodáváme přenosové fólie, tiskové fólie a příslušenství (stěrky, magnety, nože a reklamní chemii).
KeyCom reklama
Služby a výrobky v oblasti reklamy...
KeyCom.cz
Email Mobil

Napište na email:

info@keycom.cz

Volejte na mobil:

604 672 106
Komplexní služby pro firmy, podnikatele i soukromé osoby. Bezpečnost a ochrana zdraví při práci, školení první pomoci. Bezpečnostní značení, osobní ochranné pracovní pomůcky.
Mob.: 604 672 106