Martin Petráš
© Martin Petráš, Sokolovská 1135/5, 708 00 Ostrava Poruba | Email: info@keycom.cz | BOZP, První pomoc, PO, Reklamní služby |

Informační technologie, PC, tiskárny,

hardware/software, databáze Access

Prodej + servis hardware a software

Zajišťujeme dodávky počítačů, notebooků, tabletů, tiskáren a dalších IT zařízení a to včetně instalace operačních systémů (Windows a Linux), kancelářských aplikací a dalšího programového vybavení. Provádíme zálohy dat ze starých zařízení a migraci na nová. Opravíme Vaši techniku, vyměníme pevný disk v PC nebo notebooku bez nutnosti reinstalace. Toto je pouze malý výčet našich činností.

Dodávky počítačového příslušenství a spotř. materiálů

Pro Vaše IT zařízení vybereme vhodné příslušenství (podložky pod myš a klávesnici, dokovací stanice pro NB, ozvučení, osvětlení atp.). Dodáváme i spotřební materiály pro tiskárny (inkousty, tonery, fotoválce, odpadní nádobky, papíry atp.). Jsme schopni provádět pravidelné kontroly, doplňování spotřebních materiálů i zaškolit obsluhu. Zajistíme i kancelářský nábytek, židle včetně dovozu a montáže. Samozřejmostí je odvoz a likvidace starého zařízení i ekologická likvidace spotřebních materiálů.

Tvorba a modifikace databází Microsoft Access

Nabízíme tvorbu nových i modifikaci stávajících databází s použitím softwaru Microsoft Access. Součástí je zaškolení v prostředí programu. Databáze je utříděný soubor dat, v jehož rámci se sledují, zadávají, shromažďují a systematicky zpracovávají informace (data). Databáze Vám umožní na počítačích bezpečně a přehledně ukládat, třídit, exportovat i tisknout data. Každá databáze je zabezpečena heslem, nastavena přístupová práva pro každého uživatele zvlášť a vyhovuje české legislativě i evropskému nařízení GDPR (vysvětlení pojmu GDPR) .
KeyCom Access IT
Služby v inform. technologiích Pc, Access
servis pc servis notebooku databaze access
KeyCom.cz
Email Mobil

Napište na email:

info@keycom.cz

Volejte na mobil:

604 672 106
Komplexní služby pro firmy, podnikatele i soukromé osoby. Bezpečnost a ochrana zdraví při práci, školení první pomoci. Bezpečnostní značení, osobní ochranné pracovní pomůcky.
Mob.: 604 672 106