Martin Petráš
© Martin Petráš, Sokolovská 1135/5, 708 00 Ostrava Poruba | Email: info@keycom.cz | BOZP, První pomoc, PO, Reklamní služby |

Klíčenky kožené s barevným logem a mincí do nák. vozíků

Kožené   klíčenky   s   barevným   logem   na   míru.   Logo   může   být   pouze   na   jedné   straně   klíčenky   nebo   vyrobím   oboustrannou   klíčenku   (na každé   ze   stran   je   možno   mít   jiné   logo).   V   nabídce   také   klíčenka   s   motivem   na   jedné   a   kovovou   mincí   na   straně   druhé.   Mince   je   uchycena na integrovaném magnetu (pasuje do nákupních vozíků u hypermarketů). Skvělá přidaná hodnota pro zákazníky.

Klíčenka kožená s mincí

KK-25 Coin

Kožená    /    kovová    klíčenka    s    motivem (logem)    na    přední    straně.    Vzadu    je umístěna     (pomocí     magnetu)     kovová mince   do   nákupního   vozíku.   Dodáváme včetně   kovového   očka   (o   průměru   25 milimetrů    na    přichycení    ke    klíčům)    a kovové   mince.   Klíčenka   je   vsazena   do kvalitní   barevné   imitace   kůže.   Na   výběr jsou     barvy     černá,     červená,     modrá, zelená    a    žlutá.    Tato    imitace    kůže    je vyrobená    z    omyvatelné,    nenasákavé pryže   a   můžete   ji   v   případě   znečištění snadno   vyčistit.   Dodáváme   již   od   pěti kusů.

Klíčenka kožená čtvercová

KK-25 OM

Kovová   klíčenka   s   imitací   kůže   v   černé barvě.   Motiv   je   čtvercový   25   x   25mm, jednostranný.       Dodává       se       včetně kovového   očka   na   přichycení   ke   klíčům. Vhodná    je    například    pro    autosalony, motokluby,   servisy,   STKáčka   nebo   jako narozeninový     dárek     nebo     pozornost Vašim   zákazníkům.   Černá   imitace   kůže je    vyrobená    z    omyvatelné    gumy,    je nenasákavá,   trvanlivá,   odolná   a   lze   ji   v případě     znečištění     snadno     vyčistit. Grafiku   Vám   rádi   zpracujeme   zdarma. Dodáváme již od pět kusů.

Klíčenka kožená - obdélník

KK-18 OM

Kovová   klíčenka   s   imitací   kůže   v   černé barvě.    Motiv    má    obdélníkový    tvar.    Je pouze      z      přední      strany.      Klíčenku dodáváme    včetně    kovového    očka    na přichycení   ke   klíčům.   Vhodná   je   např. pro   autosalony,   autokluby,   autoservisy, STK   nebo   jako   narozeninový   dárek   či pozornost    zákazníkům.    Černá    imitace kůže   je   vyrobená   z   omyvatelné   gumy,   je trvanlivá    a    lze    ji    v    případě    znečištění snadno     vyčistit.     Grafiku     Vám     rádi zpracujeme   zdarma.   Dodáváme   již   od pěti    kusů,    netřeba    objednávat    velké série.
Kožená klíčenka KK-25 Coin Kožená klíčenka KK-25 OM Kožená klíčenka KK-18 OM
KeyCom.cz
Nabídka luxusních kožených  klícenek... Cena klíčenky je 43,-Kč / kus Cena klíčenky je 43,-Kč / kus Cena klíčenky je 54,-Kč / kus Cena klíčenky je 54,-Kč / kus Email Mobil

Objednávejte na emailu:

info@keycom.cz

Informace na mobilu:

604 672 106
Klíčenku dodáváme v těchto barvách:
Dodávané barvy klíčenek KK-25 Coin